Ubytování Jizerské hory

Penzion se nachází v obci Polubný, která je součástí obce Kořenov a leží v srdci Jizerských hor. Částí obce je také známá osada Jizerka, která svou malebností láká milovníky přírody už po mnoho desetiletí. Svým umístěním je penzion Sokolovna Polubný vhodný k cyklistickým výpravám i pěším túrám. V létě vás mohou kromě přírodních krás okouzlit kulturní památky. Navštívit můžete řadu výletních míst, která se nacházejí nedaleko penzionu (rozhledna Štěpánka, rozhledna a muzeum Járy Cimrmana, Singltrek Nové Město pod Smrkem, Muzeum Vysoké nad Jizerou, Památník zapadlých vlastenců, Výletní areál Pěnčín, Sklárna Harrachov, Mumlavské vodopády).

Skvělé lyžování na sjezdovkách i běžkách

Příznivce zimních radovánek potěší možnost výběru několika lyžařských areálů, které svou různorodostí a dostupností uspokojí i náročného lyžaře. Běžkaři mohou využít stopu hned vedle domu k napojení na trasu Jizerské magistrály. Na výběr je tu více než 170 km běžeckých tratí.

Obdivovatelé železnic a technických památek se mohou ke svým turistickým cílům nechat svézt vláčkem po ozubnicové jizersko-krkonošské železniční trati Tanvald – Harrachov. Pro své unikátní provedení byla trať v roce 1992 prohlášena Ministerstvem kultury ČR za kulturní památku. Z obce je nově zavedené také vlakové spojení do Polska (Jakuszyce).

Náš penzion je výhradně nekuřácký a ubytování Kořenov moderně vybavené.

Bez domácích mazlíčků.

Pereme v prádelně s certifikátem „práno s ohledem na alergiky"

Lyžařské areály v okolí